Brilant Martinaj, që dyshohet se ishte objektivi i atentatit ku ai humbi jeten me dy miqte e tij, ishte shok i ngushte me kengetarin Arkimed Lushaj.

Pervec disa fotove te publikuara ne rrjetet sociale ku Stresi shfaqet krah Martinajt dhe Diklen Vatës (edhe ai i vrarë në atentat), kengetari nxorri ne story edhe nje bisede te shkembyer pak dite me pare me viktimen, 23 vjecarin Brilant Martinaj.

“Zemra vllait, krejt botën ma permbyse”, shkruan mes te tjerash Stresi qe dukej permes komunikimeve se kishte shume miqesi me kusheririn e Ervis Martinajt.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.