Subscribe

Dalin ne drite te tjera detaje nga ngjarja tragjike që tronditi mbrëmjen e kaluar Tiranën.

26-vjeçari nga Dibra, banues ne Tirane, Kliton Pira, vrau me thikë të dashurën e tij ganeze, me pasaportë franceze, 31-vjeçaren Jawsackie Jaboah.

Ne kushte te renda psikologjike ai u hodh nga kati i tetë i pallatit duke gjetur vdekjen e menjehershme.

Mesohet Kliton Pira, qe kishte qene disa kohe emigrant i paligjshem ne Angli, ishte njohur në internet me 31-vjeçaren.

Ditet e fundit mes ciftit kishte pasur debate te ashpra ne komunikimet online dhe shkak per konfliktet mesa duket ka qene xhelozia.

Per kete arsye vajza ganeze kishte udhetuar nga Franca per te sqaruar debatet dhe lidhjen mes tyre.

Mirepo ardhja ne Tirane rezultoi fatale per te dy te rinjte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *