Rreth 2 muaj pas humbjes së motrës, këngëtarja Ingrid Gjoni ka ndarë një video me momentet më të bukura me të.
Nga ditëlindja te udhëtimet me të, këto pamje tregojnë qartë shpirtin e bukur të Ildës.

“Përgjithmonë”, shkruan Ingrid Gjoni krah kujtimeve.

Lexo edhe :

Related Posts

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii)

Ilda Gjoni, nënë e tre fëmijëve u nda nga jeta në 25 dhjetor si pasojë e një sëmundje të rëndë. Marrëdhënia e Ildës me dy motrat e saj, Inisin dhe Ingridin ka qenë më shumë se speciale. Motrat kishin zgjedhur të jetonin shumë pranë njëra tjetrës, në një lagje./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *