Ivana Knoll, tifozja seksi e Kroacisë e cila u bë e famshme në Botërorin 2022 në Katar për veshjet e saj pikante në tribunat e stadiumit, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja, një fanse e zjarrtë e Modric dhe shokëve të tij, po përgatitet për ndeshjen e shumëpritur të mbrëmjes së sotme mes Italisë dhe Kroacisë.

Ajo ka provokuar italianët me një video. Në profilin e saj në Instagram, tifozja kroate ka publikuar një video , e cila u bë virale për pak minuta, në të cilën thyen spageti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *