Subscribe

Policia Kufitare dhe Guardia Di Financa janë prej 4 -5 oresh në ndjekje të një gomone me 2 persona ne bord.

Burime bëjnë me dije se gomonia ka mbërritur ne ujerat tona nga Italia, ndersa eshte ndjekur ne te  gjithe gjirin e Vlores.

Nderkohe, nga Karaburuni, efektivet e Policise Kufitare dhe te Guardia di Finanza, i jane drejtuar aktualisht grykëderdhjes së Vjosës ku dyshohet se mund te jete fshehur gomonia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *