Në një dasmë shqiptare gjatë kësaj fundjave, leku është derdhur “lumë”.

 

Këngëtarët Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë qenë të ftuar për t’i zbukuruar ditën e tyre më të rëndësishme çiftit të ri, e për këtë duket se janë shpërblyer mirë.

 

 

“Lumë” dollarësh derdhen mbi kokat e tyre, sa nga dasmorët që kërcejnë rreth çiftit e sa nga miqtë e familjarët që ndodhen në katin e dytë. Pamjet janë publikuar nga vetë këngëtari Mateus Frroku, i cili me humor merr një fshesë gjatë dasmës dhe mbledh paratë e hedhura.

 

 

 

One thought on “Video-“Leku lumë” në dasmën shqiptare/ Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “lahen” me dollarë

Leave a Reply

Your email address will not be published.