Një histori shumë e mirë për ta ndarë me miqtë dhe familjen tani e tutje do të keni një grua nga Islanda . Përdoruesja e TikTok, Macey Jane (@therealmaceyjane) kohët e fundit u bë virale në platformë kur ndau një video të udhëtimit të saj dy orë e gjysmë në aeroport.

“Kur nuk ka transport publik për në aeroportin në Islandë në orën 5 të mëngjesit dhe një taksi kushton 200 euro, kështu që ju ecni 2.5 orë deri në aeroport me valixhen tuaj”, shkroi Macey në video, e cila është parë më shumë se dy milionë herë.

@therealmaceyjane Replying to @Traveltomtom Me talking to myself to pass the time hahaha #iceland #backpacking #travelstory ♬ original sound – MACEY JANE⭐️

Në klip, Macey shihet duke tërhequr valixhen e saj me rrota në një rrugë të shkretë në Islandë rurale, me sa duket rrugës për në Aeroportin Ndërkombëtar Keflavík në rajonin jugperëndimor të vendit.

Gruaja australiane , e cila ndan përmbajtje udhëtimi në TikTok, ishte e mbështjellë me një xhaketë të zezë dhe një kapuç leshi krem ​​ndërsa udhëtonte vetëm.

“Kjo do të jetë një histori e mirë për tryezën e festave ,” shkroi Macey në mbishkrimin viral të TikTok./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *