Elvana Gjata dhe Flor Mumajesi kanë qenë një dyshe shumë e mirë në muzikë. Por fansat kanë përkrahur gjithmonë edhe historinë e dashurisë mes dyshes e cila nuk u konfirmua asnjëherë nga asnjëri prej tyre.

Por duket se fundi i romancës solli edhe fundin profesional përsa i përket bashkëpunimit me njëri-tjetrin.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite qëkur dyshja përflitej gjerësisht në rrjet për një histori dashurie, ende sot rrjeti ka po të njëjtin interes për ta.

Kështu, fansat e dyshes përgatitën një video të edituar për Elvanën dhe Florin të cilën e postuan në “Instastory”, ndërsa vet Elvana e ka pëlqyer postimin.Kaq u desh që fansat të nisin sërish tifon për Elvana Gjatën dhe Flor Mumajesin si çift./vizionplus.tv

Postimi që u pëlqye nga Elvana Gjata:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *