Prej dekadash artiste të mirënjohura të ekranit shqiptar, por ishte “Ferma VIP” që i bëri mike të pandara Elsa Lilën dhe Çiljeta Xhilagën.

Dy artistet kanë treguar se janë të pandara edhe pas përfundimit të realisty show-t. Madje ditën e djeshme, këngëtaret janë ndjerë nostalgjike dhe kanë vizituar ambjentet e “Ferma VIP”.

Aty i kanë pritur 2 qentë e fermës dhe gomari, të cilin e kanë quajtur “Browni”. Reagimi i tyre është i mahnitshëm dhe tregon edhe njëherë lidhjen emocionale që kanë krijuar gjatë qëndrimit në Fermë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

“Na kishte marrë malli për shtëpinë. Hera e parë që jemi këtu brenda pa kamera dhe pa mikrofona te shtëpina jonë. Jemi klandestine, kemi ardhur pa leje”, dëgjohet të thonë vajzat./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *