Subscribe

Dy nga tre autorë e vrasjes së dyfishtë në Laç janë dorëzuar këtë të martë në polici.

 

Sipas policisë pas negociatave me familjarët, janë vetëdorëzuar Markel dhe Vincens Bushi përkatësisht 25 dhe 28 vjeç, ndërsa në kërkim është Manuel Bushi 23 vjeç.

 

Ndërkohë dy ditë më parë pas një konflikti për motive të dobëta gjatë një përplasje me armë kanë humbur jetën dy kushurinjt Kelvin dhe Erjon Jushi, 30 vjeç  dhe 36 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *