Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar disa foto në rrjetet sociale nga mëngjeset në Parkun e Liqenit Artificial. Në to duken fëmijë që po argëtohen duke pikturuar.

 

“Sa bukur kur vera me mëngjeset e freskëta nis plot lojëra, pikturë e argëtim në park. Me ngjyrat e fëmijëve qyteti vishet me magji!”, shkruan Veliaj në rrjetet sociale.

 

Në Parkun e Liqenit Artificial të Tiranës të rritur e fëmijë mund të kalojnë momente argëtimi nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të shijojnë freskinë që u fal natyra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *