Thonë se dashuria nuk njeh moshë dhe mesa duket i tillë është rasti i vajzës së Kim Kardashian.

 

North West është vetëm 5 vjeçe dhe ditën e sotme mori dhuratën e parë për ‘Shën Valentin’ nga i dashuri i saj 7-vjeçar.

 

Djali i reperit Consequence, Caiden Mills, ka publikuar një foto me North dhe ka shkruar se ata të dy janë të lidhur.

 

Gjithashtu ai i ka blerë të dashurës së tij 5-vjeçare një varëse nga ‘Tifanny & Co’ si dhuratë për ditën e të dashuruarve.

 

Consequence dhe Kanye West janë miq të mirë me njëri-tjetrin, për shkak të punës dhe për këtë arsye edhe fëmijët e tyre njihen bashkë.

 

Menjëherë pasi lajmi për një lidhje mes North West dhe Caiden u shpërnda në media, në rrjete sociale pati reagime të shumta.

 

Pjesa më e madhe e njerëzve thoshin se nuk është diçka normale, ndërsa disa të tjerë nuk arrinin të kuptonin si nuk kanë gjetur ende një të dashur.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *