Një 26-vjeçar në Kurbin ka përfunduar në prangat e policisë, pas u vetëplagos me një armë zjarri, të cilën e mbante pa leje në banesën e tij.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale A. M., i cili ka shkuar në spitalin e Kurbinit për të marrë mjekim dhe nga hetimet e kryera ka rezultuar që është vetëplagosur në këmbë aksidentalisht.

Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar arma tip pistoletë, më të cilën është vetëplagosur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *