Policia e Pogradecit vuri në pranga këtë të dielë një 29-vjeçar që ishte i shpallur në kërkim.

 

Ai kërkohej sepse në datën 11 shtator po transportonte emigrant të paligjshëm nga Pogradeci drejt Tiranës.

 

Të riut ju kërkua nga policia të ndalonte, por ai u largua me shpejtësi dhe më pas braktisi mjetin. Pas dy muajsh arrati, ai u vu sot në pranga.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *