Rrugët e Shqipërisë janë përgjakur sërish mengjesin e kësaj të shtune.

Përplasja e tre mjeteve në orën 06:00 të mëngjesit në Rrogozhinë, ka lënë pas deri tani dy viktima dhe të plagosur.

Viktima e parë I konfirmuar ka qënë shtetasi me iniciale T.M, 54 vjec I cili drejtonte makinën tip “Audi”. Ai ishte duke shkuar në punë në Burgun e Peqinit, aty ku edhe punonte si oficer.

Pak më vonë ka ndërruar jetë edhe një grua e cila ishte pasagjere në mjetin tip Benz që drejtohej nga shtetasi me iniciale B.K.

Policia ka nisur hetimet mbi shkakun e këtij aksidenti tragjik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *