Një tjetër aksident rrugor është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në aksin rrugor Fier-Patos.

Dy automjete jane perplasur ne vendin e quajtur “Mbyet”, ne afersi te varrezave publike.

Si pasoje e perplasjes, dy persona jane plagosur dhe jane derguar me urgjence ne spitalin rajonal te Fierit.

Nga njoftimet e para mesohet se shkak i ketij aksidenti eshte bere mungesa e ndriçimit dhe pakujdesia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *