Një video është bërë virale në rrjet, pasi zbulon momentin kur një ari cirku sulmoi trajneren e tij gjatë një shfaqjeje në Rusi.

 

Pamjet e kapura nga një spektator, tregojnë ariun, të veshur me një kapele dhe shall rozë , duke u përplasur me gruan bjonde gjatë një shfaqjeje në Berezovsky.

 

 

Incidenti ndodhi vetëm disa metra larg fëmijëve dhe prindërve të tyre, të cilët nuk kishin asnjë pengesë që mund t’i mbronte ata.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *