Policia e Tiranës prangosi këtë të hënë një 19-vjeçar të akuzuar për një ngjarje të ndodhur në shtator të vitit 2020 në rrugën “5 Maji”.

 

I riu dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri një person.

 

Ndaj tij është caktuar masa e sigurisë “Arrest në burg” nga Gjykata e Tiranës për veprat penale “Vrasja me dashje” e mbetur në tentativë dhe “Armëmbajtja pa leje”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *