Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar gjatë natës në Yrshek ne periferi te Tiranes.

Policia njoftoi se është qëlluar drejt një kompleksi në pronësi të shtetasit E. Çaushi, 49 vjeç.

Nga ngjarja ne zonen e Kasharit nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia po heton më tej për motivet e ngjarjes dhe për të kapur autorin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *