Mediat gjermane kanë raportuar ditën e sotme një skandal seksual që lidhet me kombëtaren shqiptare, gjatë kohës që kuqezinjtë ishin ende në “lojë” në kampionatin Europian.

Gjermanja “antenneunna.de”, raporton se prokuroria e Dortmundit ka nisur një hetim në lidhje me një prej anëtarëve të stafit të kombëtares shqiptare, pasi akuzohet për ngacmim seksual.

Lexo edhe :

Related Posts

Sipas “antenneunna.de” supervizori shqiptar ka ngacmuar seksualisht një punonjëse ndërsa kombëtarja ishte akomoduar në qendrën sportive Kamen-Kaiserau.

Në raport thuhet se supervizori shqiptar e ka kapur për krahu me dhunë punonjësen, ndërsa nuk dihet ende si paraqitet gjendja e saj shëndetësore.

Aktualisht nuk ka një urdhër arresti. I akuzuari, i cili nuk është as lojtar, as trajner dhe as zyrtar, është kthyer në Shqipëri.

/Vizionplus.tv/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *