Subscribe

Hidhet shorti për fazëm cerekfinale të Kupës së Shqiperisë në futboll.

Ndeshja më e fortë në letër, ben te ditur Vizion Plus, pritet të jetë ajo mes Laçit dhe Partizanit, dy ekipe që po bëjnë mirë edhe në kampionat.

Një tjetër duel interesant është edhe ai mes Teutës dhe Kukësit që shohin tek kupa ndoshta shpëtimin e sezonit.

Ndërkohë Vllaznia ka qënë me fat sepse ka peshkuar Korabin e një kategorie më poshtë.

Skënderbeu gjithashtu ka një ndeshje të lehtë në letër sepse do të ketë punë me Dinamon.

Kujtojme që duelet e fazës cerekfinale të kupës së Shqiperisë do të luhen vetëm me një ndeshje ne daten 17 mars.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *