Dy qytetarë kanë humbur betejën më koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit, një numër i ulët viktimash ky në krahasim me një ditë më parë, ku ndërruan jetë 7 persona.

 

Pacientët që humbën jetën ishin nga Tirana dhe Durrësi.

 

Aktualisht në spitalet COVID po marrin trajtim 91 pacientë, nga të cilët 12 janë në gjendje më të rënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.