Hidhet nga kati i dyte i maternitetit nëna bashke me femijën e porsalindur.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Sarandë mbrëmjen e kësaj të shtune.

Mandolina Jashari, 35 vjec nga Durresi është hedhur nga godina e spitalit bashkë me foshnjën që lindi të premten.

 

Nëna e re u transportua ne urgjencen e spitalit dhe po merr ndihmen e parë.

 

Burime për Vizion Plus bejne me dije se Mandolina Jashari u hodh nga lartesia ne kushtet e depresionit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.