Një 53 vjecar është arrestuar në Durrës pasi akuzohet se ka dhunuar ish gruan e tij.

 

Sipas policisë, shtetasi me iniciale Sh.L është prangosur në flagrancë pasi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht ish-bashkëshorten e tij.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprat penale ” Drejtimi i automjeteve në mënyrë të pa rregullt” dhe “Dhunë në familje”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *