Rihanna ka publikuar në faqen e saj në instagram disa foto vërtet shpërthyese…

 

Foto e shkrepura në një pishine, e tregojnë këngëtaren e famshme në top forme dhe shumë provokuese..

 

Linjat trupore dhe rrobat e banjos që I lëjnë pak vend imagjinatës kanë bërë që rrjeti të shpërthejë pas këngëtares super seksi. Rihhana aktualisht po bën pak pushim në muzike duke iu dedikuar biznesit të saj të radhës, një linje syzesh të quajtur Fenty Beauty.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *