Pas romancës 17-vjeçare, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë me martesë.

 

Rezarta e dha lajmin pak ditë më parë, duke zbuluar se data e madhe do të ishte 12 korriku.

 

Këngëtarja ka ndarë disa momente në profilin e saj në Instagram nga ceremonia private që u mbajt dje.

 

Në një prej postimeve, Rezarta ka pubikuar një video të Ermalit, teksa kërcente me të ëmën e tij dhe i puth dorën.

 

“Një princ rritet nga një mbretëreshë”, shkruan Rezarta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.