Ish-Presidenti Bujar Nishani, i cili ka dalë në mbështetje të ish-kryeministrit Sali Berisha, ka shpërndarë në Facebook videon e momentit ku protestuesit në Ukrainë, disa vite më parë, hedhin në koshin e mbeturinave një politikan që e akuzonin si të korruptuar.

 

Nishani thekson se këto skena do t’i shohin edhe në qytetet e Shqipërisë.

 

“Besoj se së shpejti këto skena do ti shohim dhe qyteteve të Shqipërisë. Shqiptarët do ti hedhin në koshin e plehrave simbolet e hajnisë dhe tradhtisë”, shkruan ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *