Policia e Gramshit ka arritur të zbardhë ngjarjen e nodhur të premten në fshatin Gribë ku një person u plagos me armë zjarri.

 

Policia ka shpallur në kërkim shtetasin me inicialet S.V. si autor të dyshuar të ngjarjes.

 

Sipas policisë, ky shtetas mbrëmjen e të premtes në fshatin Gribë, Gramsh,  për motive të dobëta dyshohet se ka plagosur me armë zjarri  shtetasin T.V., 54 vjeç dhe  është larguar.

 

Policia po punon për kapjen e shtetasit S.V. si dhe gjetjen e sekustrimin e armës së zjarrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.