Prokuroria e Kukësit përfundon hetimet për Fjolla Morinën. Këngëtarja akuzohet per armëmbajtje pa leje.

Pushohet akuza për dy shoqëruesit e saj, Fisnik Sylaj dhe Fitim Muji.

Ndërkohë, pritet të caktohet data e senacës gjyqësore.

Fjolla u arrestua në pikën kufitare të Morines, së bashku me dy persona të tjarë, pasi gjatë kontrollit të ushtruar, policia i gjeti një pistoletë me 23 fishekë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *