Për të garantuar mbarëvajtjen e protestës së thirrur nga Partia Demokratike, policia ka marrë masa për bllokimin e disa akseve rrugore.

 

Bëhet fjalë për bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, bulevardin “Bajram Curri” dhe atë “Zhan D’ark”. Po ashtu edhe rruga “Gjergj Fishta” do të jetë e bllokuar.

 

Burime bëjnë me dije se do të ketë forca të shtuara policore në këto segmente rrugore, të cilat do të mbikëqyrin gjithashtu bulevardin qendror ku do të mbahet tubimi.

One thought on “Policia merr masa për protestën/ Bllokohen disa akse rrugore, “blindohet” bulevardi

 1. Çudi
  Ky njeri nuk zbraka nga kali luft per karriken e Mbretit
  Mjer ai popull qe merret me te
  Nje gje esht e sigurt Sali Berisha vrau mbi 10 mi njerz te pafajshem ne 97
  Po ky njeri ka fut gjith Shqiperin ne hasmeririra
  Si ka mundesi nje parti nuk esht ne gjendje te nxieri nje lider
  Me Sali Berishen shqiperia ka per te ngelur vend numbero.
  Zoti bekoft Shqiperin
  Luft per karrike

Leave a Reply

Your email address will not be published.