Policia bën me dije se po zhvillon një operacion në Elbasan, në bashkëpunim me FNSH.

 

Në reagim, uniformat blu sqarojnë se deri tani është kapur një person i armatosur me armë zjarri pistoletë te stacioni i trenit në Elbasan, dhe është shoqëruar.

 

Ndërkohë, vijojnë kontrollet për të vënë në pranga persona të tjerë të rrezikshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.