Një 69-vjeçare ka humbur jetën rreth orës 18:40 në Velipojë, teksa së bashku me familjen e saj ka qënë duke u larë në det.

Në momentin që është futur në det dyshohet se 69-vjeçarja me iniciale D.M. ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *