Subscribe

Rreth ores 17:30, në kryqëzimin e rrugëve “Todi Shkurti” me rrugën “Kristaq Capo”, një shtetas ka plagosur me armë zjarri në bark, një punonjës I.M.T-së, rreth 50 vjeç.

 

Punonjësi i Inspekoriati i Mbrojtjes së Territorit sapo kish përfunduar zbatimin e një vendimi.

 

50-vjeçari u dërgua në spital dhe ndodhet në sallë nën kujdesin e mjekëve.

 

Autori u kap nga shërbimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.