Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin rrugor Tiranë-Elbasan.

Dyshohet se dy automjete janë përfshire ne kete aksident. Si pasoje e perplasjes, kane mbetur te plagosur disa persona.

Një prej pasagjerëve është bllokuar ende në mjet.

Personat e lënduar, identiteti i të cilëve ende nuk është bërë i qartë, ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *