Dy makina u përfshinë në një aksident dhe për pasojë, u lëndua njëri prej shoferëve.

 

Aksidenti u regjistrua në segmentin e rrugës nacionale Fushë Krujë-Thumanë, pranë kryqëzimit të Borizanës.

 

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor që po mbledh provat për të zbuluar shkaqet e aksidentit, ndërsa i plagosuri është në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *