Tre automjete janë përfshirë në një aksident rrugor këtë të premte. Ngjarja është shënuar pasditen e sotme në Fushë-Prezë, pa shkuar tek Ura e Gjolës.

Si pasojë e përplasjes së 3 mjeteve, janë lënduar 6 persona. Të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *