Deputetja e PS e Durrësit, Milva Ekonomi me lot në sy ka folur për pasojat e shkaktuara nga tërmeti në këtë zonë.

 

E ftuar në studion e emisionit të mëngjesit 7pa5 në Vizion Plus, Ekonomi tha para moderatores Pranvera Borakaj se situata është tepër e vështirë.

 

Ajo vlerësoi solidaritetin e treguar nga njerëzit ndërsa theksoi se do të vijojë puna për vlerësimin e dëmeve dhe kapëcimin sa më të shpejt të kësaj situate.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.