Të tjera incidente kanë ndodhur pak minuta para fillimit të finales së Konferenc Ligës mes tifozëve dhe policisë.

 

Përplasje të dhunshme janë regjistruar në stadiumin Air Albania, ku policia është konfrontuar me tifozët e Romës dhe Feyenoord.

 

Edhe më parë pati një përplasje mes kur policia ndaloi nje tifoz të Feyenoord dhe në atë moment u futen ultrasit duke u përplasur me policinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *