Subscribe

Ish-oficeri i policisë Festim Lelaj tentoi t’i shpëtonte aksionit për arrestimin e tij.

 

Në momentin që policia ka ndërhyrë për ta vënë në pranga, ai është hedhur nga kati i dytë i banesës.

 

Për pasojë, ish-polici ka pësuar frakturë në këmbë dhe është dërguar në spital.

 

Pasi u trajtua nga mjekët, Festim Lelaj, bashkë me të arrestuarit e tjerë, është nisur drejt Tiranës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.