Subscribe

Është gjetur trupi i pajetë i shoferit 21-vjeçar, i cili pësoi aksident mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë.

Trupi i i shoferit i identifikuar me emrin Fabjol Ibraliu është gjetur disa metra larg makinës brenda shkurreve.

Lexo edhe :

Related Posts

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se banorët të tronditur nga e gjithë ngjarja vendosën duart në kokë në momentin kur gjetën mes shkurreve trupin e të riut të pajetë.

Mbrëmjen e djeshme mjeti i 21-vjeçarit doli nga rruga si pasojë e shpejtësisë dhe përfundoi në oborrin e një banesë në aksin Lushnjë-Rrogozhinë.

Makinës i ka dalë motori jashtë, teksa është dëmtuar edhe trafikndarësja dhe janë thyer disa pemë. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *