Javët e fundit, emri i Chiara Ferragni ka bërë xhiron e faqeve rozë, duke tërhequr vëmendjen e fansave dhe kureshtarëve. Pas flirtit të supozuar me tenistin Alexander Zverev – i mohuar menjëherë – ja tek vjen aludimi në lidhje me një flirt me reperin Tony Effe. Thashetheme, ose më mirë fantagosip, sepse është një thashethem me shumë pak baza. Në mediat sociale, megjithatë, ajo përhapet shpejt, përmes përdoruesve që kanë theksuar disa detaje të veçanta.

Para së gjithash, shkëmbimi i pëlqimeve në foto, shpesh konsiderohet si provë e pakundërshtueshme e një raporti. Më pas, më të vëmendshmit vunë re se Chiara u shfaq në TikTok me të njëjtën bluzë me vija të veshur prej tij disa ditë më parë, duke kompletuar veshjen e saj me artikujt Miu Miu, që është edhe titulli i një prej hiteve më të fundit të artistit. E në fund, vetë Chiara përdori këngët e Tony-t për disa nga videot e saj të fundit.

Detaje të vogla me të vërtetë, të vështira për t’u klasifikuar si të dhëna, aq më pak si prova. Ndaj ka nga ata që kanë shkuar më tej duke folur për një takim hipotetik të të dyve në Forte dei Marmi fundjavën e kaluar, nga i cili megjithatë nuk ka asnjë video apo foto. Në këtë kontekst, e vetmja gjë e sigurt është një postim i publikuar nga Taylor Mega – ish e dashura e reperit – me një nënkuptim shumë të fshehtë: “Je qesharake”. A është ky një thumb për Chiaran, duke iu referuar “Think free” të saj të shfaqur vitin e kaluar në Sanremo?

Nuk ka një përgjigje të sigurt për momentin. Por, si të mos mjaftonte kjo, për ta komplikuar më tej situatën, është edhe një detaji nga Dagospia, sipas së cilës “Fedez e ka pëlqyer gjithmonë Taylor Mega dhe tani ai vazhdon të flasë për të”. Ndër të tjera, këngëtarja ditët e fundit ka pasur një përplasje me Tonyn në lidhje me një bashkëpunim që nuk u realizua.

Me pak fjalë, mozaiku është i vështirë për t’u rindërtuar. Dhe tani për tani, në pamje të parë, duket mjaft e largët. Por në internet, në fakt, diskutimi është tashmë shumë i fortë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *