Me përfundimin e “Ferma VIP”, disa prej ish-fermerëve kanë mbajtur shoqëri me njeri-tjetrin.

Ishte Gloria Meshi e cila në rrjetet sociale na ka treguar se vazhdon të ketë një marrëdhënie mjaft të mirë më Gledis Gegaj, të njohur si Buçko.

Ish-fermerja ka postuar një “selfie”, ku të dy janë duke kaluar kohë në pishina.

Kujtojmë se Gloria kishte një shoqëri mjaft të mirë dhe me këngëtaren Baby G, por nuk dihet nëse vazhdon të jetë e tillë edhe jashtë izolimit të “Ferma VIP”. /vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *