Një ditë më parë, Kleviol Ahmeti, i njohur si “Cllevio Serbiano” u përfshi në një sherr me reperin Noizy.

 

Ai kishte shkuar te lokali i reperit ku më pas situata u agravua dhe përfundoi në një përplasje të ashpër. Në video, shihet Noizy teksa godet me grushte Cllevion.

 

Ky i fundit, ditën e sotme ka publikuar disa video, ku shihet me lot në sy ndërsa bën me dije se reperi e ka lënë me pasoja shëndetësore

 

. “Nëse nuk ma heqin mpiksjen e gjakut në kokë do të vini këtu të më merrni për te banesa. Bravo Noizy do të bëhesh vrasës.”, ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *