Një 71-vjeçar italian është gjetur pa shenja jete në një hotel në Kamëz.

Viktima identifikohet me inicialet A.S., dhe u gjet i pajetë nga shërbimet e hotelit.

Nga kqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet për arrest kardiak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *