Shpesh herë  avokati Spartak Ngjela merr vëmendjen e mediave rozë.

 

Së fundmi Ngjela ka “goditur” me një koment në foton e këngëtares së njohur Rovena Ibrahimi. Ngjela ka përdorur profilin ku shpesh ndan analiza politike për të lënë një koment në foton e ndarë nga Ibrahimi mbrëmjen e sotme ku i shpreh asaj simpatinë.

 

“Asgjë e veçantë… por gjithçka e jashtëzakonshme e këngëtares së madhe, Rovena Ibrahimi: thjeshtësi; bukuri e veçantë femërore dhe – si gjithmonë – sinqeritet që shfaqet te sytë dhe buzëqeshja e saj..”, shkruan Ngjela.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *