Ish-partnerja e kengetarit Fero, ka shfryre të gjithë inatin e vet ndaj disa prej ndjekesve në rrjetet sociale të cilët e kishin fyer pas një postimi të tik-tok.

 

Arbenita Ismajli postoi një video në TikTok, ku mbante një objekt ne dorë, të cilën fansat menduan se është një ‘lodër seksi’.

 

Mirepo përmes një postimi në InstaStory ajo ka reaguar fort duke shkruar se ndonjëherë i vjen turp që është shqiptare.

 

“Nganjëherë më vjen shumë turp që jam shqiptare, edhe e pyeti veten përse shumica e popujve tjerë nuk na duan. Seriozisht nuk kam koment. Jam femra më e pavarur, veç punët e mia i shikoj, nuk i bëj keq askujt me marrë kaq shumë urrejtje prej vëllezërve/motrave shqiptare. Marre. Ma keni shpifur, kurrë nuk do të bëheni burra shqiptarë ju, marre ju qoftë. Si me qenë serbë, nuk e di kush po ju edukon kështu. Edhe unë jam nënë motër, teze e dikujt, Marrë more tmerr vetëm për marrëdhënie intime mendoni. Të degjeneruar”.

 

Arbenita ka qënë bashkëshortja e Feros, këngëtarit të njohur I cili pak ditë më parë njoftoi se nuk do të këngonte më, pasi po I dedikohej plotësisht fese islame.

 

Cifti u nda pak kohe me parë pasi Arbenita e denoncoi Feron për dhunë, cka bëri që ai të arrestohej dhe të kalonte disa ditë në burg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *