Shtetasi me incialet G.Z. banues në Durrës, ka humbur jetën.

 

Sipas informacioneve nga unifromat blu, 60-vjeçari dyshohet se aksidentalisht është mbytur në det.

 

“Rreth orës 11:45, në Sektor Rinia, Durrës, dyshohet se aksidentalisht është mbytur në det shtetasi G. Z., rreth 60 vjeç, banues në Sektor Rinia.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *