Nuk ka asgjë të keqë të kthehesh me ish-in. Arsyet?! Mund të jenë nga më të ndryshmet, si psh të ndjesh ende, ti japësh një mundësi të dytë dikujt që ka ndryshuar, rrethanat etj. Kemi parë shumë personazhe të rikthehen me njëri-tjetrin. Kujtojmë këtu Gigi Haddid me Zayn Malik të cilët dolën me një postim të përbashkët në instagram ku deklaronin se ishin ndarë por që mbeten miq. Dhe në fakt janë ribashkuar sërish.

 

 

 

Rasti i Selena Gomez e cila u nda me Justin Bieber dhe nisi një lidhje të re me The Weekend, por ky i fundit ka qënë në një lidhje me supermodelen Bella Hadid.

 

 

 

 

 

Justin Bieber dilte atë kohë me një supermodele tjetër, Hailey Baldwin. Hailey është shoqa e ngushtë e Bella-s dhe e Selenës.

 

 

Epo tani kemi të reja! Pasi pati një rikthim tek krahët e njëri-tjetrit të cifteve Bella-The Weekend dhe Selena -Justin, tani  kemi një rikthim të Justin me Hailey që thuhet se edhe janë fejuar. Ajo është parë rrugëve të New Yourk me unazë fejese në dorë . Eh, te rinjtë e sotëm, ndahu e bashkohu me ish-a dhe shoqet e ish-ave!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *