Një foto e nxehtë, ashtu sikurse janë temperaturat e e larta të verës.

Kështu mund të konsiderohet foto e bërë nga supermodelja me famë botërore Naomi Campbell në shkretëtirën e Kenias.

Ajo ka pozuar për “British Vogue” por nje prej fotove ka vendosur ta publikojë edhe në faqen e saj në instagram.

Tërësisht nudo, dhe me kurriz nga objektivi, një foto superseksi e modeles që prej vitesh tërheq me format e saj të mrekullueshme.

E të imagjinosh që “Pantera e Zezë” sapo ka mbushur 49 vjece.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *