Reperi i njohur Mozzik dhe partnerja e tij Loredana prej disa kohësh po përflitet se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar publikisht shtatzëninë, detaje të ndryshme të postuara prej tyre në rrjetet sociale na bindin mbi vërtetësinë e këtij lajmi

 

 

Mirëpo ndërkohë që janë duke shijuar pritjen e ëmbël, dyshja e njohur do të sjellin më në fund edhe bashkëpunimin e tyre “Bonnie&Clyde”, të cilin e kishin paralajmëruar prej kohësh.

 

 

Lajmin e bukur për fansat e ka dhënë fillimisht vëllai i Mozzik, Getinjo, i cili nëpërmjet një video-je në profilin e tij në Instagram, ka njoftuar se ditën e premte do të publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Mozzik dhe Loredanës.

 

 

View this post on Instagram

 

BONNIE & CLYDE ???? 14.09.2018 @loredana @mozzik

A post shared by GETINJO (@getinjo) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.